تهران شصت متری شور آباد خیابان حمزه آباد پلاک 23
09332999380 - 02155054374 - 02155310625

موادپلاستیکی P.v.c

اگر به دنبال یک شرکت فعال در زمینه فروش موادپلاستیکی P.v.c  و همچنین دیگر مواد پلاستیکی هستید که بهترین مواد و همچنین با قیمت مناسب را بفروش برساند پیشنهاد ما به شما شرکت مواد پلاستیک است که از سابقه فعالیت بسیار طولانی برخوردار میباشد.

مواد پلاستیکی با توجه به مزیت هایی که در ساخت محصول بوجود می آورند امروزه کاربرد بسیار وسیعی پیدا کرده اند. از انواع مواد پلاستیکی که  جزو مواد نام آشنا و پر کاربرد این روز ها نیز هست موادپلاستیکی P.v.c میباشد. موادپلاستیکی P.v.c در بیشتر از ۵۰ درصد موارد در ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرد و همانطور که میدانید از آن برای تولید تجهیزات به کار رفته در ساختمان استفاده زیادی میشود. درب و پنجره های پی وی سی از عمده تجهیزاتی هستند که با پلاستیک پی ویی سی تولید میشوند. مزیت های بسیار زیاد بوجود آمده از موادپلاستیکی P.v.c باعث شده تا جایگزین بسیار خوبی برای دیگر متریال های قدیمی مانند چوب، سیمان و سفال باشد.

موادپلاستیکی P.v.c

کاربرد های بسیار زیاد موادپلاستیکی P.v.c

خرید موادپلاستیکی P.v.c نسبت به دیگر مواد پلاستیکی هر روز در حال افزایش  است و امروزه بسیاری  از کارخانجات و واحد های تولیدی و صنعتی از این ماده برای ساخت تجهیزات و کالاهای خود بهره میبرند. از جمله صنایعی که بیشتری میزان خرید موادپلاستیکی P.v.cرا به خود اختصاص داده اند صنایع ساختمانی هستند. امروزه این صنایع از این ماده پلاستیکی برای ساخت درب و پنجره، انواع لوله، دیوار پوش ها و اتصالات استفاده بسیار زیادی میکنند. کاربرد موادپلاستیکی P.v.c در صنایع تولید اسباب بازی  و همچنین تجهیزات ورزشی مانند کفش های ورزشی نیز روز به روز در حال گسترش است. بسیاری از کالاهای مصرفی مانند چمدان ، کیف دستی، کفش، رومیزی، نوار چسب ها، بر چسب ها ، جلد کتاب و دفتر با این نوع ماده پلاستیکی تولید میشوند. همچنین این موادپلاستیکی در خودروسازی ها، صنایع بسته بندی و پزشکی و همچنین تولید بطری کاربرد فراوانی  دارد.

فروش موادپلاستیکی P.v.cچه مزایایی را ایجاد میکند؟

با فروش موادپلاستیکی P.v.cبه صنایع بمنظور ساخت و تولید تجهیزات و وسایل گوناگون مزیت های زیادی ایجاد میشود. یکی از مزیت هایی که با فروش موادپلاستیکی P.v.c ایجاد میشود کاهش هزینه های تولید میباشد. پی وی سی ها با توجه به ویژگی های خود قیمت بسیار مناسبی دارد. این مواد از مقاومت بسیار خوبی در برابر شرایط جوی و آب و هوایی گوناکون از خود نشان میدهند که به همین دلیل نیز هست که از آن  در صنایع  ساختمان سازی استفاده زیادی میشود. همچنین این ماده پلاستیکی از دامنه بسیار بالای انعطاف پذیری بهره میبرد که این انعطاف پذیری بالا باعث شده تا از آن بتوان برای ساخت تجهیزات و وسایل گوناگونی استفاده شود. در واقع انعطاف پذیری و عدم شکنندگی این ماده پلاستیکی  آنرا به یکی از پر کاربرد ترین مواد تبدیل کرده است.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :