تهران شصت متری شور آباد خیابان حمزه آباد پلاک 23
09332999380 - 02155054374 - 02155310625

مواد پلاستیک هاش

شرکت پلاستیک مواد تا کنون مواد پلاستیکی و مواد پلاستیک هاش زیادی را به صنایع گوناگون بفروش رسانده است و با توجه به اینکه  تنها محصولاتی با کیفیت را بفروش میرساند به تعداد مشتریان خود در سراسر کشور افزوده و  رضایت آنها را از بابت کیفیت و قیمت مناسب محصولات جلب نموده است.

کلیه محصولات پلاستیکی که در اطراف خود و برای مصرف روزمره مشاهده میکنیم از یک نوع ماده پلاستیکی در ساخت خود بهره نبرده اند و انواع مواد پلاستیکی در حال حاضر وجود دارند که از آنها برای تولید محصولات پلاستیکی  استفاده میشود. از انواع مواد پلاستیکی که  در دسته پلیمرهای گرما نرم قرار میگیرد و کاربرد بسیار زیادی نیز پیدا کرده است مواد پلاستیک هاش میباشد. زمانی که میزان حرارت وارد شده به مواد پلاستیک هاش به حدی باشد که آنرا در حالت ذوب قرار دهند به حالت مایع تبدیل شده و در صورتی که به نقطه انجماد برسد نیز به حالت جامد تبدیل خواهد شد.

 مواد پلاستیک هاش

خصوصیات مواد پلاستیک هاش

مواد پلاستیک هاش از خصوصیات بسیار زیادی بهره میبرند که به صورت اختصار به هر یک از این خصوصیات اشاره خواهیم نمود. اولین خصوصیت  این ماده پلاستیکی به مواد مورد استفاده برای تهیه آن باز میگردد. مواد شیمیایی مورد استفاده برای تهیه این ماده بسیار مرغوب و با کیفیت هستند که در نتیجه کیفیت محصول نیز افزایش خواهد یافت. این ماده در هنگام تولید به خوبی آزمایش میشود و بررسی های لازم بابت کیفیت و خلوص آن صورت  میگیرد که این موضوع خود در  هر چه با کیفیت تر شدن آن تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. کلیه مراحلی که برای تولید مواد پلاستیک هاش طی میشود مطابق با استاندارد های روز جهانی میباشد که در نتیجه این ماده را به یکی از استاندارد ترین مواد پلاستیکی تبدیل کرده است. مواد پلاستیک هاش از هر لحاظ با مواد پتروشیمی نو قابل رقابت است و این موضوع نشان دهنده کیفیت بالای آن است.

از مواد پلاستیک هاش در تولید چه محصولاتی استفاده میشود؟

اما سوال اینجاست خرید مواد پلاستیک هاش توسط چه شرکت هایی و به منظور تولید چه محصولاتی انجام میشود؟ امروزه خرید مواد پلاستیک هاش توسط بسیاری از شرکت هایی که محصولاتی پلاستیکی را تولید میکنند انجام میشود و کاربرد بسیار زیادی در این صنایع پیدا کرده است. این مواد در ساخت لوله های آبیاری و صنایع تولید این دست از لوله ها کاربرد فراوانی دارد. کیسه های پلاستیکی نیز در کنار لوله ها از جمله محصولاتی هستند که در ساخت خود از مواد پلاستیک هاش بهره برده اند. دلیل استفاده از این ماده در ساخت لوله و کیسه پلاستیکی قابلیت انعطاف پذیری بسیار خوب آن است.  فروش مواد پلاستیک هاش به صنایعی که در زمینه تولید ورق های کامپوزیتی مناسب برای نما فعالیت میکنند و همچنین محصولاتی که در عایق سازی ها  استفاده میشوند در حجم بالایی انجام میشود و این نشان دهنده کابرد بالای آن در این صنایع میباشد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :