تهران شصت متری شور آباد خیابان حمزه آباد پلاک 23
09332999380 - 02155054374 - 02155310625

موادپلاستیک ABS

شرکت پلاستیک مواد بصورت تخصصی در زمینه فروش انواع مواد پلاستیکی و موادپلاستیک ABS فعالیت میکند که میتوانید نسبت به نیاز خود این مواد را آن هم با صرفه جویی در هزینه ها با توجه به قیمت های بسیار مناسب خریداری نمایید.

تمامی محصولات پلاستیکی اطراف ما تنها از یک نوع پلاستیک تولید نمیشوند و در ساخت و تولید آنها انواع مواد پلاستیکی مورد استفاده قرار میگیرد که یک نوع از آنها موادپلاستیک ABS میباشد. موادپلاستیکABS از دسته موادی هستند که تولید آنها بصورت تجاری انجام میشود که البته از پلاستیک ها و بهتر است بگوییم پلیمرهای گران قیمت نیز محسوب میشود. موادپلاستیکABS در بخش ها و صنایع گوناگونی مورد استفاده قرار میگیرد که میتوان به صنعت خودروسازی، تولید لوازم الکترونیکی و ساخت و تولید لوازم خانگی بخصوص بدنه لوازم خانگی اشاره نمود.

موادپلاستیک ABS

مزیت هایی که با خرید موادپلاستیکABS ایجاد میشود

خرید موادپلاستیکABS مزیت های زیادی را ایجاد میکند که به آنها به صورت خلاصه اشاره خواهیم کرد. یکی از مزیت هایی که با خرید موادپلاستیکABS ایجاد میشود میتوان به ضربه پذیری بسیار بالای این پلاستیک اشاره نمود. صربه پذیری بسیار بالای این پلاستیک باعث شده تا در صنایع تولید لوازم خانگی و همانطور که گفته در ساخت بدنه لوازم خانگی کاربرد بسیار زیادی داشته باشد. این نوع مواد پلاستیکی در برابر برق گرفتگی عایق بسیار خوبی میباشد و در ساخت محصولات و لوازمی که در آنها سیستم برقی به کار رفته است کاربرد فراوانی دارد.  این نوع پلاستیک از رنگ پذیری بسیار خوبی برخوردار است که این خاصیت در برخی مواد پلاستیکی وجود ندارد. از دیگر مزیت های موادپلاستیکABS باید به ثبات ابعاد و اندازه، قابلیت ماشین کاری بالا، قابلیت جوشکاری بسیار خوب و همچنین سفتی آن اشاره نمود.

کاربرد های متعدد موادپلاستیکABS

فروش موادپلاستیکABS امروزه به صنایع تا حد زیادی گسترش یافته است و از این نوع پلاستیک در ساخت وسایل و تجهیزات زیادی استفاده میشود. یکی از کاربرد های موادپلاستیکABS در خودروسازی ها میباشد اما خودروسازها در ساخت چه قطعاتی از آن استفاده میکند؟ بدنه خودرو، داشبورد، روکش درب ها، قطعات تزئینی، کمربند ایمنی، سپر خودرو و پوشش چرخ ها هر یک با این نوع پلاستیک تولید میشوند. فرروش موادپلاستیکABS همچنین به صنایع تولید کننده لوازم خانگی رشد بسیار زیادی داشته است. یکی از اصلی ترین بخش هایی از لوازم خانگی که از این نوع پلاستیک در ساخت آنها استفاده میشود بدنه است. در ساخت بدنه لوازم خانگی از این نوع پلاستیک استفاده فراوانی به دلایل خواص زیادی که دارد میشود. از جمله صنایعی که در رده های بعدی استفاده از موادپلاستیکABS قرار میگیرند باید به صنایع تولید ابزار، صنایع تولید قطعات کامپیوتری و بدنه قطعات، عایق های برودتی و صنایع آبکاری اشاره کرد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :