تهران شصت متری شور آباد خیابان حمزه آباد پلاک 23
09332999380 - 02155054374 - 02155310625

موادپلاستیکLdpe

شرکت پلاستیک مواد  هر نوع ماده پلاستیکی که میتواند مواد پلاستیکLdpe باشد را بفروش میرساند و تا کنون نیز تنها مرغوب ترین مواد را بفروش رسانده است که همگی نیز از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

پلاستیک یکی از پر کاربرد ترین مواد در ساخت محصولات گوناگون محسوب میشود و امروزه لوازم و تجهیزات زیادی را در اطراف خود میتوانیم بیابیم که از مواد پلاستیکی در ساخت خود بهره برده اند. از آنجایی که امکان استفاده از یک نوع ماده پلاستیکی در ساخت لوازم و تجهیزات گوناگون میسر نمیباشد ، انواع مواد پلاستیکی ابداع و تولید شده اند که بر اساس نوع محصولی که قصد تولید آن را دارید و همچنین با توجه به خواصی که ایجاد میکنند باید بهترین نوع پلاستیک را تهیه نمود. از انواع مواد پلاستیکی پر مصرف که در دسته مواد پلیمری قرار میگیرد مواد پلاستیکLdpe میباشد و تولید آن نیز در مجتمع های پتروشیمی  فعال در داخل و خارج کشور انجام میشود.

موادپلاستیکLdpe

مواد پلاستیکLdpe(پلی اتیلن سبک) و استحکام پذیری بالای آن

مواد پلاستیکLdpeاز جمله مواد پلاستیکی محسوب میشود که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و همین مقاومت بالا  نیز جزو مزیت و ویژگی های آن به شمار می آید. این ماده پلاستیکی در برخورد با عواملی که موجب حل شدن و رقیق شدن مواد میشوند واکنشی از خود نشان نمیدهند و به نوعی میتوان گفت که هیچگونه واکنش شیمیایی را از خود بروز نمیدهند. همچنین با خرید مواد پلاستیکLdpe و کاربرد آن میتوانید مقاومت محصول را در برابر کتون و روغن های گیاهی و همچنین آلدئیدها افزایش دهید. این ماده پلاستیکی نه تنها میتواند در برابر حلال ها از  خود مقاومت بالایی را نشان دهد بلکه از دسته موادی نیز محسوب میشود که میتواند در مواجهه با حرارت نیز مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان دهد. درجه حرارتی که این ماده پلاستیکی در مواجهه با آن مقاومت خواهد کرد ۸۰ درجه سانتی گراد است اما در صورتی که این دما به ۹۵ درجه سانتی  گراد برسد بصورت مقطعی حالت و فرم خود را از دست داده و تغییر شکل میدهد.

موارد مصرف مواد پلاستیکLdpe

فروش مواد پلاستیکLdpe با توجه به کاربرد آن بسیار بالا میباشد و امروزه به یکی از مواد پلاستیکی بسیار پر فروش تبدیل شده است. از جمله کاربردهای مواد پلاستیکLdpe باید به ساخت ظروف خانگی، اسباب بازی، روکش های سیم برق، مخابرات، فیلم، قطعات مختلف اتومیبل، لوازم آزمایشگاهی و قطعات صنعتی اشاره نمود. برای خرید مواد پلاستیکLdpe بهتر است تا به کیفیت مواد توجه داشته باشید زیرا مواد با کیفیت میتوانند کیفیت محصول تولید شده را تا حد زیادی افزایش دهند. برای خرید با کیفیت ترین مواد پلاستیکLdpe میتوانید با کارشناسان شرکت پلاستیک مواد تماس حاصل نموده و پس از کسب اطلاعات کامل سفارش خود را ثبت نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :