تهران شصت متری شور آباد خیابان حمزه آباد پلاک 23
09332999380 - 02155054374 - 02155310625

موادپلاستیک PET

شرکت پلاستیک مواد از شرکت های کاملا تخصصی در زمینه فروش انواع مواد پلاستیکی و همچنین موادپلاستیک PET میباشد که در طول فعالیت خود همواره سعی نموده تا بهترین مواد را بفروش برساند و همچنین برای جلب رضایت حد اکثری مشتریان خود قیمت های بسیار مناسبی را نیز در نظر گرفته است.

پلاستیک یکی از پر کاربرد ترین مواد برای تولید محصولات و کالاهای مختلف است و امروزه اگرنگاهی به اطراف خود بیندازیم متوجه میشویم که این ماده تا چه اندازه  کاربرد دارد. مواد پلاستیکی در انواع مختلفی تولید میشوند که  هر یک نیز کاربرد خاص خود را دارند. از انواع مواد پلاستیکی که  در خانواده پلی استرها قرار میگیرد و مهترین مصرف آن نیز در ساخت فیبر مورد نیاز برای تولید لباس میباشد موادپلاستیک PET است. ساختار شیمیایی موادپلاستیک PETاین مزیت را برای آن ایجاد کرده است تا به یکی از مواد بهداشتی تبدیل شود و به همین دلیل نیز از آن بعنوان ظروف نگهدارنده مواد غذایی و نوشیدنی نیز استفاده میشود.

موادپلاستیک PET

خواص فیزیکی ایجاد شده با خرید موادپلاستیک PET

خرید موادپلاستیک PET و کاربرد آن خواص فیزیکی زیادی را ایجاد میکند. موادپلاستیک PET نسبت به فرایند تولید خود میتواند حالت های مختلفی به خود بگیرد که باید به حالت سخت، نیمه سخت و البته سبک اشاره نمود. همین موضوع نیز باعث شده در برابر مایعات مختلف بخصوص مایعات اسیدی مانند الکل ها مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان داده و با مشکلی مواجه نگردد. به همین دلیل نیز هست که از این ماده برای تولید ظروف نگهدارنده و یا بهتر است بگوییم قوطی های انواع نوشیدنی استفاده میشود. کاربرد موادپلاستیک PET همچنین باعث شده تا خاصیت ضربه پذیری بالایی برای محصول ایجاد شود و بر خلاف برخی مواد پلاستیکی هیچگونه حالت شکنندگی ایجاد نشود. کریستالی شدن موادپلاستیک PET در فرایند تولید محصولات پلاستیکی از دیگر مزیت های آن میباشد و میتواند محصولی شفاف را بوجود آورد. ظروف پلاستیکی که برای نگهداری نوشیدنی ها استفاده میشوند همگی شفاف هستند که دلیل آن نیز  استفاده از این ماده در ساخت ظروف میباشد.

مزیت های موادپلاستیک PET

موادپلاستیک PET نسبت به وزن بسیار پایین خود از استحکام بسیار خوبی برخوردار است و میتواند در برابر فشار وارد شده به خوبی مقاومت کند. این ماده پلاستیک مقاومت فوق العاده بالایی در برابر آب و رطوبت دارد و از دلایلی نیز که باعث شده تا از آن برای ساخت قوطی نوشیدنی استفاده شود همین موضوع میباشد. مقاومت بالای موادپلاستیک PET در برابر خرد شدن باعث شده تا از قابلیت شکل پذیری بسیار خوبی برخوردار باشد و بتوان  محصولاتی با اشکال مختلف را تولید نمود. این ماده پلاستیکی از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است که این قیمت کم موجب شده تا مورد استفاده فراوانی داشته باشد. از دیگر مزیت های آنرا نیز باید شفافیت نامید. این ماده پلاستیکی در محصولاتی که باید از بدنه ای شفاف برخوردار باشند کاربرد بسیار فراوانی دارد. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :