تهران شصت متری شور آباد خیابان حمزه آباد پلاک 23
09332999380 - 02155054374 - 02155310625

مواد پلاستیک PS

شرکت پلاستیک مواد آماده همکاری با شرکت ها و تولید کنندگان از سراسر کشور  و عرضه انواع مواد پلاستیکی و همچنین مواد پلاستیک PS میباشد و تا کنون نیز توانسته محصولات بسیار با کیفیتی را با قیمت مناسب بفروش برساند و در نتیجه رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

مواد پلاستیکی بسیار زیادی در صنایع و همچنین واحد های تولیدی مورد استفاده قرار میگیرند که هر یک از این مواد نیز متناسب با نوع محصول تولیدی از ترکیبات شیمیایی متفاوتی بهره میبرند. از انواع مواد پلاستیکی که در زمینه تولید محصولات  پلاستیکی مورد استفاده فراوانی دارد مواد پلاستیک PS میباشد. مواد پلاستیک PSدر واقع مخفف پلی استایرن است که یک پلاستیک سخت و همچنین ارزان میباشد. این نوع پلاستیک با توجه به ویژگی های بسیار زیادی که دارد امروزه کاربرد فراوانی پیدا کرده است که از جمله موارد مصرف این دسته از پلاستیک ها میتوان به لیوان و ظروف یکبار مصرف اشاره نمود.

 مواد پلاستیک PS

انواع مواد پلاستیک PS

پلی استایرن ها به انواع گوناگونی تقسیم بندی میشوند که باید به مواد پلاستیک PSمعمولی یا همان کریستال، مواد پلاستیک PS مقاوم یا هایمپک، پلی استایرن انبساطی یا یونولیت اشاره نمود. خرید مواد پلاستیک PSمعمولی برای مصارف معمولی انجام میشود و از خواص بسیار خوبی نیز بهره میبرد که میتوان به مقاومت بالا در برابر حرارت، ضربه پذیری بسیار خوب و سیالیت بسیار خوب اشاره نمود. از این نوع ماده پلاستیکی برای تولید ظروف یک بار مصرف، وسایل الکترونیکی، بدنه ساعت و لوازم خانگی و از این دست تجهیزات استفاده میشود. خرید مواد پلاستیک PSمقاوم برای ساخت ظروف و بدنه لوازم خانگی انجام میشود و دلیل آن نیز مقاومت بسیار بالای این نوع ماده پلاستیکی میباشد. این نوع ماده در ساخت لوازم ورزشی، اسباب بازی، عایق های برودتی و همچنین لوازم خانگی مصارف زیادی دارد. نوع دیگری از مواد پلاستیک PS وجود دارد که آن پلی استایرن انبساطی گفته میشود  و از آن در ساخت یونولیت های سقفی استفاده زیادی میشود.

مزیت های مواد پلاستیک PS

یکی از مهمترین مزیت ها و ویژگی های مواد پلاستیک PS مقاومت بالای آن است. این ماده میتواند مقاومت بسیار بالایی را در برابر حلال ها و همچنین حرارت از خود نشان دهد و به همین دلیل در ساخت محصولاتی که نیاز به مقاومت بالا در برابر حلال و حرارت دارند استفاده زیادی از آن میشود. مواد پلاستیک PS از قطبیت کمی برخوردار میباشد و همین قطبیت کم نیز باعث شده تا عایق خوبی به شمار آید و به همین دلیل نیز هست که از آن برای تولید یونولیت سقفی استفاده میشود. همچنین مواد پلاستیک PS به دلیل اینکه از درجه بالای شاخه ای بودن بهره میبرد به طور طبیعی آمورف محسوب میشوند.

شرکت پلاستیک مواد امکان فروش مواد پلاستیک PS و انواع مواد پلاستیکی مورد نیاز برای صنایع گوناگون را آن هم با بالاترین کیفیت فراهم نموه است و به همین دلیل میتوانید با توجه به نیاز خود هر نوع ماده پلاستیکی را به راحتی از این مجموعه خریداری نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :